Strony:
Darmow Zakład

Linki tematyczne o Betclick:
Betclick
Newsy z Betclick

RSS
wtorek, 27 kwietnia 2010

Szumnie zapowiadany koniec hazardu w Polsce jednak nie następuje. Internetowe firmy bukmacherskie takie jak Betclick działają, użytkownicy takich portali uczestniczą w zakładach - wpłacają, wypłacają środki jak to było dawniej. W takiej sytuacji nasuwa się pytanie po co była cała ta szopka z ustawą anty-hazardową, zakazem emitowania reklam  i inne restrykcje które miały spowodować zalegalizowanie tych firm w Polsce. Oczywiście zamiast uderzyć w firmy zajmujące się hazardem ustawa siłę swoją skupiła na.....  Polskim sporcie. Grube miliony jakie straciły różne dyscypliny sportu można policzyć natomiast szanse na szybszy rozwój przepadły wraz z piękna ustawą. Miejmy nadzieje że politycy się opamiętają i takie firmy jak Betclick będą mogły pompować pieniądze w Polskie drużyny skoro i tak mają nieograniczony dostęp do internetowych firm bukmacherskich.

11:22, lutique
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 02 listopada 2009

Wraz z wejściem ustawy "zakazującej hazardu", mało prawdopodobne będzie iż firma BetClick będzie chciała nadal sponsorwoać Lecha Poznań poniewąz nie będzie mogła "sprzedać" sowjego produktu na terenie Polski.

Jesli tak będzie to dziękujemy rządowi za wspieranie sportu w naszym kraju. Głupich maszyn powinno nie być, ale zakłady bukmacherskie wystarczy opdodatkować! Oczywiście prościej zakazać niż stworzyć regulacje które będą satysfakcjonowały wszystkich. Zobaczymy co na to BetClick - obawiam się ze nie przyjma tego najlepiej.

09:00, lutique
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 13 września 2009
Betclick cieszy się z podpisania umowy sponsorskiej z czołową drużyną w ekstraklasie czyli Lechem Poznań
piątek, 17 lipca 2009

Na blogu pojawiła się nowa podstrona (wow rozrasamy się :), niestety chyba nie można wyświetlać listy linków do podstron dlatego ciepnę link tutaj Betclick Podstrona oraz adres http://betclick.blox.pl/strony/darmowy-zaklad.html.

Dla leniwych napiszę tylko iż jest to podstrona poświęcona darmowemu zakładowi na BetClick, który to firma uruchomiła w ramach bonusa dla nowych graczy.

01:20, lutique
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 07 lipca 2009
Odpowiedź przyszła w tym tygodniu. Wszyscy interesujący się polską piłką nożną już wiedzą, że nowym sponsorem strategicznym Lecha Poznań został BetClick - bukmacher z francuskimi korzeniami, aktualnie ulokowany w Londynie.